Noizy ka një lajm të mirë për fansat e tij (Foto) - VIP - Kosova Sot
Noizy ka njė lajm tė mirė pėr fansat e tij (Foto)

Noizy ka njė lajm tė mirė pėr fansat e tij (Foto)

Reper I I njohur nga Shqipëria Noizy njihet si njëra nga reperët që më së shumti lanson këngë,raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Së   fundi Noizy dhe Enca ishin në qendër të vëmendjes pas që Enca u largua nga llejbëlli I Noizyt OTR.

Noizy sot ka postuar një  foto në rrjetin social Instagram ku ka treguar se së shpejti do ta lansoj remiksin e këngës:  “Young Boy”

Kënga Young Boy" është lansuar mbrëmë dhe po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.

(Kosova Sot)

 

Click my BIO my newest song Young Boy: Kliko ne BIO Kenga me e re Young Boy: #YoungBoy

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

23 orë e 45 minuta më parë
20/02/18