Bebe Rexha kuq e zi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Bebe Rexha kuq e zi (Foto)

Bebe Rexha kuq e zi (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shkupi Bebe Rexha ka arritur të jetë mjaftë e pëlqyer për publikun, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Bebe Rexha ka arritur sukses në tregun ndërkombëtar ku për pak kohë është radhit në majet e top listave botërore.

Ajo është mjaftë aktivë në rrjetet sociale sot ka postuar një foto ku shihet e veshur me shumë stil pantallona të zo dhe një korsetë të  kuq ku në sy bie gjoksi i saj bombastik.

Bebe Rexha deri me tani nuk e ka uruar 9-vjetorin e pavarësisë së  Kosovës.

(Kosova Sot)

 

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

13 orë e 55 minuta më parë
23/04/18