Gjarpërushja (Foto) - VIP - Kosova Sot
Gjarpërushja (Foto)

Gjarpërushja (Foto)

Bianca Gascoigne, me kostume me motive, gjarpri thekson asetet e saj,transmeton gazeta  Kosova Sot.

Ajo e gjeti famën në muajin janar falë paraqitjes dramatike te “CBB”. Dhe, Bianca Gascoigne duket të jetë e përgatitur për një pushim nga statusi i saj prej një ylli derisa po kënaqet me udhëtimin e saj në Qipro, derisa ishte veshur me një palë bikine që mezi ia kishin mbuluar linjat e saj vrasëse këtë të diel, derisa po lahej në pishinë.

Bukuroshja 30 vjeçe u duk e hatashme, e veshur me një palë kostume me motive gjarpri, derisa linjat e saj ishin në dispozicion. Bianca edhe kësaj radhe nuk kishte aspak turp për t’i treguar linjat e saj, duke theksuar sidomos dekoltenë. Të dy pjesët e kostumeve ishin të përcjella me disa zbukurime, flokun herë e mbante të lirë e herë e lidhte në kokë lart.

(Kosova Sot)

Sizzling: Bianca Gascoigne seems to be prepared from a break from her celebrity status as she enjoyed a languishing trip to Cyprus, while sizzling in a barely-there bikini during a trip to the pool on SaturdayLegs eleven: The 30-year-old former step-daughter of Paul Gascoigne looked incredible in a hot pink snakeskin bikini with dazzling adornments at the shoulder while the bottoms sat low on her hips and displayed her incredible figurePlayful: The stunner sizzled as she languished on a sunbed to best 

16 orë e 7 minuta më parë
20/06/18