Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot (Foto) - VIP - Kosova Sot
Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot (Foto)

Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot (Foto)

Andrra Destani, e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Vllasaliu ka ditëlindjen sot,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo feston ditëlindjen e 22-të me ç’rast ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj.

(Kosova Sot)

 

 

🙊

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on

21 orë e 55 minuta më parë
20/06/18