Ah, moj Ritë, moj Ritë! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ah, moj Ritë, moj Ritë! (Foto)

Ah, moj Ritë, moj Ritë! (Foto)

Rita Ora nuk përton fare t’i demonstrojë asetet e saj trupore,transmeton gazeta Ksoova Sot.

Ia ka anën! Këngëtarja britanike 26- vjeçare, me prejardhje nga Kosova, edhe një herë ka demonstruar asetet e saj trupore, e veshur me rroba që përmbanin detaje lulesh. Duke marrë një frymë festivalesh, Rita kishte vendosur grim jo të rëndomtë, të purpurt të syve, të shoqëruar me xixa ngjyrë argjendi. Fundjava e egër e Ritës në festivalin “Coachella” ishte për të një pushim i merituar nga puna që është duke e bërë rreth albumit të saj të dytë.

Flower power! Rita Ora showcased her incredible figure as she slipped into a nude sheer bra in another raunchy selfie posted to her Instagram page on Thursday

T’ua rikujtojmë se ajo lansoi albumin e saj të parë në vitin 2012. Me një pamje të përkryer, nuk ishte i vogël numri i atyre që shkrepnin foto të Ritës. Bërësja e hitit R.I.P e kishte kompletuar pamjen e saj me një palë çizmesh kaltër e bardh, me një kapelë ngjyrë argjendi dhe me detaje futuristike.

Racy lady: It looked like Rita was missing the festivities from this past weekend's Coachella, as she shared a racy video of her dancing up a storm on Wednesday'I was living': The British songstress, 26, flaunted her ample assets and incredible figure in a glittering gold bodysuit as she provocatively writhed around with her cape'I was living': The British songstress, 26, flaunted her ample assets and incredible figure in a glittering gold bodysuit as she provocatively writhed around with her cape

(Kosova Sot)

 

19 orë e 4 minuta më parë
20/06/18