Doutzen Kroes në ndejën e “Harper's Bazaar” (Foto) - VIP - Kosova Sot
 Doutzen Kroes në ndejën e “Harper

Doutzen Kroes në ndejën e “Harper's Bazaar” (Foto)

Kjo bukuroshe e “Victoria's Secret” ka bërë me dije se është e gatshme edhe të rrezikojë, vetëm që të duket sa më bukur,transmeton gazeta Kosova Sot.

The thigh's the limit: Doutzen Kroes risked wardrobe malfunction with every step she took into the Harper's Bazaar 150th Anniversary Party in New York on Wednesday night

Doutzen Kroes kishte veshur një gardërobë, e cila mund ta linte në baltë çdo moment, derisa merrte pjesë në ndejën e organizuar për nder të përvjetorit të 150 të revistës “Bazaar”, të mërkurën mbrëma. Bukuroshja 32 vjeçe ishte veshur me stil dhe dukej tepër seksi me një fustan me një krah, i cili vinte në pah njërin sup dhe njërën këmbë të saj. Dhe, duke u nisur nga supozimi se edhe supi e këmba tjetër janë njësoj, nuk ishte vështirë që ajo të paramendohej thuajse pa rroba fare. Aty edhe fillonte magjia e vërtetë! Në këtë ndejë pati edhe bukuroshe të tjera, si Iman, Dutzen Kroes, Kendall Jenner dhe Priyanka Chopra. 

Stepping out: For the star-studded party, the model donned a one shouldered dress which clung to her in demand physique

(Kosova Sot)

1 orë e 8 minuta më parë
24/06/18