Detaje rreth klipit të ri të Sinan Vllasaliut - VIP - Kosova Sot
Detaje rreth klipit tė ri tė Sinan Vllasaliut

Detaje rreth klipit tė ri tė Sinan Vllasaliut

Sinan Vllasaliu ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.“Nuk shitet shtëpia”, titullohet kënga e re e këngëtarit, të cilën do ta shoqëron me videoklip.

E pikërisht një pjesë të kësaj tashmë e ka publikuar në ueb-faqen YouTube.

Kënga bën fjalë rreth emigrimit të fëmijëve dhe më pas shitja e shtëpisë së prindërve.

Ndryshe, shumë shpejt do të mund ta shijoni këngën e plotë. 

(Kosova Sot)

5 orë e 30 minuta më parë
25/02/18