Rita Ora “ia cakë” një kalimtari! - VIP - Kosova Sot
Rita Ora “ia cakė” njė kalimtari!

Rita Ora “ia cakė” njė kalimtari!

Derisa ishte duke shkuar në studion e BBC-së Radio One, Rita Ora “ia ka cakë” dorën një kalimtari të rastit

Një ditë e re, një veshje e re ‘cool’ për këngëtaren Rita Ora. Derisa shkonte në studion e radios, ajo është parë me një palë pantallonash të gjerë xhins. Kjo këngëtare tani gjithnjë e më shumë po konsiderohet si personalitet TV. Pantallonat e lartpërmendura ajo i kishte kombinuar me një bluzë të zezë, dhe me taka të zeza, trasmeton gazeta Kosova Sot 

Në fyt e kishte një qafore. Bashkë me pop yjet Nick Carter dhe Emma Bunton, Rita së shpejti do t’ia nisë misionit të zbulimit të talenteve të këndimit në SHBA. 

(Kosova Sot)

4 orë e 29 minuta më parë
25/02/18