Zanfina shfaqet sexy (Foto) - VIP - Kosova Sot
Zanfina shfaqet sexy (Foto)

Zanfina shfaqet sexy (Foto)

Zanfina si gjithmonë një çapkëne e cila ka dëshirë të bëj gjëra ma ndryshe se të tjerat, është aktive në rrjetet sociale, ku së fundi ka postua një foto në Instagram ku duket vërtetë sexy dhe provokative. 

Ndryshe Zani njihet si një këngëtare aktive. 

(Kosova Sot)

 

 

A post shared by M 🖤 (@zanfina.ismaili) on

14 orë e 36 minuta më parë
21/06/18