Afrona Dika e bën edhe në .... (Foto) - VIP - Kosova Sot
Afrona Dika e bėn edhe nė .... (Foto)

Afrona Dika e bėn edhe nė .... (Foto)

Afrona Dika e njohur për të gjithë si e dashura e Bleros, e bukur dhe e thjesht. 

Afrona së fundi ka postuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me veshje verore dhe shume e lezetshme.

(Kosova Sot)

 

 

 

#sumer☀️ #icecream #schoolgirl #sun #welovezebra

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

12 orë e 55 minuta më parë
22/02/18