Kopja e Majkut i bën 1 muaj (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kopja e Majkut i bën 1 muaj (Foto)

Kopja e Majkut i bën 1 muaj (Foto)

Majku i njohur për të gjithë si një reper i cili tash e një muaj është bërë baba, ku nuk ndalet me postime në rrjetet sociale, poashtu njëjt edhe Majlinda ku ka postuar një foto ku shihet djali i tyre, i cili sot ka mbushur një muaj jetë. 

Dhe për këtë gjë ajo ndihet e lumtur.

 

Baby Roan💎 #1monthold

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

(Kosova Sot)

17 orë e 23 minuta më parë
20/06/18