Jonida Maliqi me super stil (Foto) - VIP - Kosova Sot
Jonida Maliqi me super stil (Foto)

Jonida Maliqi me super stil (Foto)

Ajo është një nga femrat më të kuruara të showbiz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Jonida Maliqin, e cila është stil në cdo minutë të ditës. Ajo së fundi ka postuar një foto në Instagram ku duket si gjithmonë e bukur dhe me stil të veçant.

(Kosova Sot)

 

@edvinameta 📸

A post shared by Jonida Maliqi (@jonidamaliqi) on

17 orë e 17 minuta më parë
20/06/18