Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur...i kërkon (Foto) - VIP - Kosova Sot
Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur...i kërkon (Foto)

Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur...i kërkon (Foto)

Mëngjesin e sotëm moderatori Turjan Hyska publikoi në rrjete sociale disa “dhurata” që i ka bërë bashkëshortes së tij Orinda Huta gjatë muajit të mjaltit.

Por mesa duket këngëtares bukuroshe nuk i mjaftojnë. Ajo ka publikuar në Instastories foton e një elefanti të vogël dhe i kërkon Turit t’ia blejë, madje ka menduar edhe emrin për të  “Jennifer”.

(Kosova Sot)

7 orë e 14 minuta më parë
21/07/18