Emocioniese...Shikoni reagimin e djalit të Silva Gunbardhit kur dëgjon këngën e saj (Video) - VIP - Kosova Sot
Emocioniese...Shikoni reagimin e djalit të Silva Gunbardhit kur dëgjon këngën e saj (Video)

Emocioniese...Shikoni reagimin e djalit të Silva Gunbardhit kur dëgjon këngën e saj (Video)

Këngëtarja Silva Gunbardhi ndan gjithmonë me miqtë e saj detaje nga jeta e saj.

Por ky postim mund të cilësohet si më emocionuesi dhe më i bukuri nga të gjithë. Teksa po udhëtonte me djalin e saj në makinë në sfond dëgjohej kënga e re e Silvës “Digje Zemrën” por çudia ndodh kur kënga mbaron dhe Dalvi fillon të qajë.

‘Jeta ime, shpirt i mamit nuk ka kènaqèsi mè tè madhe se reagimi i fèmijès! Tè kam jetè’-shkruan Silva krah videos së postuar. Me sa duket Dalvi është fansi i saj më i madh.

(Kosova Sot)

6 orë e 30 minuta më parë
21/07/18