Fluturojnë fluturojnë Blero dhe Afrona! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Fluturojnė fluturojnė Blero dhe Afrona! (Foto)

Fluturojnė fluturojnė Blero dhe Afrona! (Foto)

Këngëtari i njohur Blero Muharremi,ditë më parë  festoi ditëlindjen e të fejuarës së tij Afronës.

Çifti janë parë  në parkun e aventurave në Pejë.

Afrona dhe Blero madje janë parë të kenë përjetuar ndjenjën e lartësisë e cila llogaritet të jetë me e larta në Kosovë.
 

(Kosova Sot)

 

Fluturon .. Fluturon ... 😊😊

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

 

21 orë e 48 minuta më parë
19/01/18
aaaaaaaa