Luana Vjollca e zhytur në lumturi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Luana Vjollca e zhytur në lumturi  (Foto)

Luana Vjollca e zhytur në lumturi (Foto)


Prezantuesja nga Shqipëria Luana Vjollca, është ndër femrat më seksi të shoubizit shqiptar, Me një fytyrë engjullore dhe linja perfekte ajo veçohet nga vajzat e tjera VIP.  Ajo së fundmi ka publikuar në Instagram  një foto ku bie në sy unaza që mban në gishtë Luana,duke lënë dhe një mbishkrim ” e zhytur në lumturi  ”.

 

(Kosova  Sot)
 

Blanked out in happiness. ❤ 👁 @luljeta_lashes 💅🏻 @nailsslaura

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

9 orë e 37 minuta më parë
23/07/18