Godet kuqezi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Godet kuqezi (Foto)

Godet kuqezi (Foto)

 Rita Ora duket e lodhur në seancën e boksit

Ajo njihet për linjat e saj trupore, pasi kujdeset shumë për to, duke e shfaqur atë në tepihun e kuq dhe ngjarjet e ndryshme. Për më shumë, puna e madhe e Rita Ora-s kishte ndikuar që ajo të dukej e lodhur në mes të seancës së saj të boksit te  “Gotham Gym” në  Nju -Jork. Bukuroshja 26 vjeçe, krijuesja e hitit “Body On Me”, veshjet e saj me të cilat jemi mësuar ta shohim i kishte zëvendësuar me një palë gete, derisa po mundohej të ngopej frymë midis raundeve.  Duart i kishte futur në një palë doreza të mëdha “Reebox”, derisa ish- juria e “X Factor” ishte mbështetur në murin e palestrës duke tentuar të pushonte pak.  

Hooked on that feeling? Rita Ora's latest workout appeared to take its toll on her as she was spotted looking exhausted in the midst of her boxing session at Gotham Gym in New York City on Sunday

(Kosova Sot)

23 orë e 1 minuta më parë
21/09/18