Suita e datëlindjes (Foto) - VIP - Kosova Sot
Suita e datëlindjes (Foto)

Suita e datëlindjes (Foto)

Bella Hadid poston foto pikante pak para darkës

Ishte quajtur suitë datëlindjeje dhe atë me arsye. Dhe kështu, Bella Hadid me krenari ka theksuar asetet e saj për të festuar datëlindjen e saj të 21-të. Ylli pistave ka postuar një foto para se të dilte për darkë në Nju- Jork, për të festuar bashkë me familjen. Bukuroshja brune nuk i kishte lënë gjë imagjinatës derisa kishte veshur një fustan të ngushtë prej sateni për të festuar bashkë me motrën Gigi dhe nënën e saj Yolanda.  Motra e madhe ishte po aq e bukur. Ajo nga koka e deri te këmba ishte veshur në të kaltra.

Nothing to hide: Bella Hadid proudly flaunted one of her birth-given assets on Monday to mark her 21st birthdayMe time! The runway star shared a racy snap of herself in a thong before heading out to a celebratory dinner in New York with her family

(Kosova Sot)

22 orë e 56 minuta më parë
18/10/18