Ëmbëlsira ha ëmbëlsirën - VIP - Kosova Sot
Ëmbëlsira ha ëmbëlsirën

Ëmbëlsira ha ëmbëlsirën

Ajo njihet për faktin se ushqehet shëndetshëm, se ndjek dieta të shëndetshme për linjat e saj bombastike dhe për ushtrimet e shumta që bën. Por, për Kim Kardashian ishte një ditë mashtrimi derisa kishte ndalur në një pompë benzine për të blerë një pako “Haribo”, transmeton gazeta Kosova Sot. Bukuroshja e spektakleve, 36 vjeçe, me dukjen e saj kishte bërë që të gjithë ta shikojnë derisa ajo kishte ndaluar për pak qese me ëmbëlsira, duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, duke theksuar shumë nga gjoksi i saj falë sytjenave gjysmë të tejdukshme. Kim ishte siguruar që gjithë vëmendja të jetë përmes sytjenave të saj. Bukuroshja nga spektakli “Keeping Up With The Kardashians” dukjen e saj e kishte kombinuar me një fustan deri në gju dhe një pallto.  

(Kosova Sot)

23 orë e 48 minuta më parë
16/10/18