Elhaida Dani provokon imagjinatën, fotografohet pas dushit (Foto) - VIP - Kosova Sot
Elhaida Dani provokon imagjinatėn, fotografohet pas dushit (Foto)

Elhaida Dani provokon imagjinatėn, fotografohet pas dushit (Foto)

Elhaida Dani gjithnjë ka spikatur për zërin e bukur dhe thjeshtësinë e saj. Mirëpo të gjithë e vumë re që në klipin e saj të fundit, Elhaida ishte shndërruar në një femër shumë seksi dhe që i shkonte shumë.

Kohët e fundit edhe në rrjetet sociale ajo shfaqet më ndryshe, me foto “provokuese” por pa e ekzagjeruar.

Së fundmi ajo ka publikuar një tjetër foto, menjëherë pasi ka përfunduar dushin.

(Kosova Sot)

3 orë e 10 minuta më parë
19/01/18
aaaaaaaa