Veteranet - VIP - Kosova Sot
Veteranet

Veteranet

Ka rreth edhe një muaj kur duhet të kthehen te “Victoria's Secret Fashion Show”. Dhe kështu, modelet veterane, si Alessandra Ambrosio  dhe Adriana Lima, të dyja 36 vjeçe, vitet e tyre të përvojës i kanë hedhur pas koleksionit të ri  për fushatën e të brendshmeve për “Obsessed”, transmeton gazeta Kosova Sot. Modelet rrezatuese, që kanë kaluar shumë vite te “Victoria's Secret”, kanë postuar foto me mbishkrimin, 'Të magjepsur me secilin detaj seksi' me fushatën e re, kur përmes një videos shihen Adriana dhe Alessandra derisa modelojnë me veshje prej sateni.  Alessandra ishte veshur me një veshje neutrale dhe një palë sytjena koordinuese derisa po pozonte përballë pasqyrës. Adriana po ashtu ofron linjat e saj të mrekullueshme me një kostum seksi.

(Kosova Sot)

14 orë e 18 minuta më parë
21/10/18