Modele, bionde, e çartë! - VIP - Kosova Sot
Modele, bionde, e ēartė!

Modele, bionde, e ēartė!

Hailey Baldwin dëshmoi edhe një herë se e ka ‘atë’ që nevojitet për ta bërë punën e modeles, të cilën ajo e bën me kaq sukses, transmeton gazeta Kosova Sot. Ajo shkëlqeu me rastin e premierës së “Drop The Mic” dhe “The Jokers Wild”, ditën e mërkurë. E bija e aktorit Stephen Baldwin, shkëlqente me të 20 pranverat e saj, e veshur vetëm me një bluzë të shkurtër, të kaltër, e cila tërë përqendrimin e vinte te këmbët e saj. Në këmbë kishte taka të bardha, të cilat trupit të saj ia jepnin një pamje edhe më të nxehtë. Zheg në pikë të vjeshtës.

(Kosova Sot) 

23 orë e 1 minuta më parë
22/02/18