Ariana bashkëshortja e Ermalit,shfaqet shumë seksi dhe e bukur (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ariana bashkëshortja e Ermalit,shfaqet shumë seksi dhe e bukur (Foto)

Ariana bashkëshortja e Ermalit,shfaqet shumë seksi dhe e bukur (Foto)

Ariana bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu duket se ka marrë vëmendjen për stilin e saj të veçantë transmeton  Kosova Sot.

Ajo në postimin e fundit me një kombinim tre ngjyrësh  të zezë,të bardhë dhe të kuqe duket fjaltë bukurë.

 

(Kosova Sot)

 

14 orë e 26 minuta më parë
26/09/18