Këngëtarja pozon si “pjeshkë”, Ermal Mamaqi “e pret fare”: Ça ke Ingrit, të ka zënë… - VIP - Kosova Sot
Kėngėtarja pozon si “pjeshkė”, Ermal Mamaqi “e pret fare”: Ēa ke Ingrit, tė ka zėnė…

Kėngėtarja pozon si “pjeshkė”, Ermal Mamaqi “e pret fare”: Ēa ke Ingrit, tė ka zėnė…

Ingdrit Gjoni ka realizuar disa foto të reja në të cilat duket tejet tërheqëse. Këngëtarja i ka bërë publike në profilin e  saj të Instagramit duke marrë mijëra pëlqime dhe komente nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Por ka rënë në sy komenti i Ermal Mamaqit i cili e ka ngacmuar kolegen e tij duke i shkruar: Ça ke Ingrid? të ka zënë ngërçi?.

Ndërsa këngëtarja me humor ia ka kthyer: Poooo vdiqa. Mqs ra fjala ske pune ne kete ore?

 (Kosova Sot)

13 orë e 33 minuta më parë
18/02/18