Djali i Gjebreas më i dashuruar se kurrë, ja çfarë bën kur e dashura është sëmurë! - VIP - Kosova Sot
Djali i Gjebreas mė i dashuruar se kurrė, ja ēfarė bėn kur e dashura ėshtė sėmurė!

Djali i Gjebreas mė i dashuruar se kurrė, ja ēfarė bėn kur e dashura ėshtė sėmurė!

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, duket më i dashuruar se kurrë.

Përveç fotove të shumta me të dashurën e tij këtë herë ai ka habitur me foton e fundit. Ai ka treguar se e dashura e tij Merlinin ishte pak pa qejf dhe që ajo të ndihej më mirë ai është përkushtuar. 

“Kur Merlin është sëmurë dhe unë duhet të kujdesem për të”, ka shkruar Joni, ndërsa në foto shfaqen buqeta me lule dhe çokollata.

(Kosova Sot)

19 orë e 6 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa