E quajti të shëmtuar, Armela Hyseni hakmerret keq dhe e turpëron para publikut - VIP - Kosova Sot
E quajti të shëmtuar, Armela Hyseni hakmerret keq dhe e turpëron para publikut

E quajti të shëmtuar, Armela Hyseni hakmerret keq dhe e turpëron para publikut

Armela e cila u bë e njohur pas pjesëmarrjes në “Big Brother” , është një ndër vajzat me të ndjekura në  Instagram ku publikon herë pas here foto nga jeta e saj. Por duket se jo të gjithë ndjekësit janë fansa, dhe një pjesë janë persona që nuk e pëlqejnë aspak e madje nuk ngurojnë as t’i komentojnë duke e etiketuar si të shëmtuar.

Image

Këtë ka bërë edhe një nga ndjekëset e profilit të Armelës, por kjo e fundit i ka marrë disa foto nga profili i saj dhe ia ka postuar në Instagarm duke thënë se nëse ndonjë tjetër do të guxojë ta shajë, ajo do të hakmerret në këtë formë.

“Dhe të mendosh që kjo më komenton mua “Sa e shpifme….”. Zot fale. Bujrum kush ka ndërmend ta bëj si kjo! Nuk toleroj më!”, ka shkruar Armela në foton e postuar në 

Image

Armela e pra pranuar edhe vetë se ka bërë disa ndërhyrje estetike në fytyrë për të përmirësuar pamjen, por duket se jo të gjithë e paskan pëlqyer rezultatin.

Image

(Kosova Sot)

33 minuta më parë
18/11/18