Video/ Coco-Antonel nuk i ndahet mamit, shikoni si duket me Inisin në teatër - VIP - Kosova Sot
Video/ Coco-Antonel nuk i ndahet mamit, shikoni si duket me Inisin në teatër

Video/ Coco-Antonel nuk i ndahet mamit, shikoni si duket me Inisin në teatër

Coco-Antonel është vajza e showgirl-it dhe regjisores Inis Gjonit. Inisi publikon shpesh foto me vajzën nga përditshmëria e tyre dhe këtë herë na ka njohur me një moment shumë interesant.

Së fundmi e kemi parë Coco-në në punën dhe dashurinë e madhe të  mamit, në teatër. Teksa regjisorja po punon për shfaqjen në teatër, e bija bën trajektoren e saj në skenë. Regjisorja e njohur sapo ka vënë në skenë komedinë ‘Çifti i çuditshëm’.

(Kosova Sot)

3 orë e 56 minuta më parë
17/10/18