Agnesa Vuthaj ‘shpërthen’ në indinjatë ndaj Policisë së Kosovës, ja çfarë i ka ndodhur (Foto) - VIP - Kosova Sot
Agnesa Vuthaj ‘shpërthen’ në indinjatë ndaj Policisë së Kosovës, ja çfarë i ka ndodhur (Foto)

Agnesa Vuthaj ‘shpërthen’ në indinjatë ndaj Policisë së Kosovës, ja çfarë i ka ndodhur (Foto)

Ish- miss Kosova, Agnesa Vuthaj kohët e fundit e shohim aktive në rrjetet sociale në idetë e saj për modën , trendet e fundit, por edhe të angazhuar në një biznes privat.

Ajo publikon vazhdimisht imazhe nga aktivitetet që organizon dhe çdo vend që viziton, por mëngjesi i sotëm i saj duket se nuk ka qenë edhe aq i bukur.

Teksa po shëtiste me makinë ajo është ndaluar nga policia e Kosovës të cilët i kritikoi ashpër për faktin se pasi i kishin marrë dokumentat dhe e kishin lënë në pritje për 23 minuta.

Image

 

 (Kosova Sot)

19 orë e 27 minuta më parë
21/10/18