Shikoni këtë fotografi të Ingrit Gjonit, para se ta fshijë(Foto) - VIP - Kosova Sot
Shikoni kėtė fotografi tė Ingrit Gjonit, para se ta fshijė(Foto)

Shikoni kėtė fotografi tė Ingrit Gjonit, para se ta fshijė(Foto)

Këngëtarja  nga Shqipëria Ingrit Gjoni në postimet e fundit  duket mjaft sexy dhe provokative transmeton Kosova Sot.

Image

Kurse në postimin e sotëm ajo po i dëshpëron adhuruesit,e veshur shumë gjerë,me atlete dhe më një palë syze të mëdha duket si nata me ditë me fotografitë e publikuara ditë më parë.

Image

 

 

 

(Kosova Sot)

12 orë e 48 minuta më parë
25/02/18