Beatrix, shkëlqen dhe me veshje sportive (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Beatrix, shkëlqen dhe me veshje sportive (FOTO)

Beatrix, shkëlqen dhe me veshje sportive (FOTO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një foto nga përditshmëria e saj me veshje sportive, shkruan Gazeta "Kosova Sot Online", duke na treguar kujdesin që tregon për vetën dhe linjat e saj perfekte.

 

(Kosova Sot)

 

@cohlssportwear 🖤

A post shared by B E A T R I X 🎤 (@beatrixramosaj) on

41 minuta më parë
24/09/18