Greta Koçi në top formë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Greta Koçi në top formë (FOTO)

Greta Koçi në top formë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Greta Koçi, në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një foto, ku shfaqet senzacionale e veshur me fustan ngjyrë të kuqe, dhe më në formë se kurrë, shkruan Gazeta "Kosova Sot Online".

 

 

 

Elegance is not being noticed,it's about being remembered 😉 Dress by @glambyeniandgreta Makeup 💄 @gresakotri 📷 by @juxhinkurti

A post shared by GRETA KOCI - Singer 🎤 (@gretakoci1) on

 

#Amazingreddress 😍 by @glambyeniandgreta 💫💫💫

A post shared by GRETA KOCI - Singer 🎤 (@gretakoci1) on

8 orë e 49 minuta më parë
19/10/18