Rrezik i dyfishtë - VIP - Kosova Sot
Rrezik i dyfishtë

Rrezik i dyfishtë

Jennifer Lopez kishte punuar goxha fort teksa po bënte skenat e filmit të saj të ri “Second Chance”. Ylli rrezatues e ka dëshmuar se sa larg mundet të shkojë për të dëshmuar skenat e përsosura në të cilat ajo po ngjitej në majën e një verande e veshur me taka dhe një fustan të ngushtë, transmeton gazeta Kosova Sot. Më herët gjatë asaj dite bukuroshja ishte më e relaksuar derisa ishte në Nju Jork derisa më vonë ishte transformuar në një veshje krejt tjetër për nevojat e filmit. Filmi më i ri i Jennifer ka të bëjë me tregimin e një punëtores në një magazinë. Skena nga ky film vërtet ishte e rrezikshme nga pozita, por edhe nga veshja, sepse teksa po ngjitej ajo rrezikoi të tregonte shumë më tepërt nga trupi i saj sesa që kishte planifikuar.

Athletic: Jennifer Lopez proved just how far she is willing to go to nail the perfect scene as she shot a hilarious moment in which she climbed on top of a porch while dressed in staggering heels and a tight skirt on set of Second Act

(Kosova Sot) 

10 orë e 12 minuta më parë
16/10/18