Lum Marina për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me vjehrrën! - VIP - Kosova Sot
Lum Marina për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me vjehrrën!

Lum Marina për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me vjehrrën!

E diela që lamë pas ishte një natë e rëndësishme për Marina Vjollcën, ku u startua spektakli “C’est la vie”. Përpos mbështetjes që mori nga familjarë, ndjekës dhe nga partneri i saj, pikasi mbështetja e pakushtëzuar e zonjës Florije, të ëmës së Getoar-it. Kjo e fundit ka shpërndarë një artikull në profilin e saj, që mbante titull kryesor: “E para nga të gjithë me mbështetjen, lum Marina për vjehrrën që ka!”. Nuk ka munguar dhe replika e moderatores simpatike e cila ka pohuar: “Fiks (bashkangjitur një emoji fytyre me zemra). Kjo marrëdhënie tregon që ato janë një nga rastet kur vjehrra me nusen mund të shkojnë vërtet shumë mirë.

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 57 minuta më parë
22/09/18