Elvana Gjata po paralajmëron diçka (Foto) - VIP - Kosova Sot
Elvana Gjata po paralajmëron diçka (Foto)

Elvana Gjata po paralajmëron diçka (Foto)

Këngëtarja sharmante Elvana Gjata sot ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, e cila shihet që është në studio muzikore, trasnmeton Kosova Sot Online. 

Ajo ka kohë që qëndron në Amerikë duke punuar për projekte të reja.

Në fotot e publikuara nga studio e Los Angeles, ajo shihet e buzëqeshur dhe e thjeshtë, ku ka postuar edhe një foto të bashkëpunuesit të saj.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

20 orë e 4 minuta më parë
25/09/18