Blero rikthen projektin “Mbylli sytë” (Foto) - VIP - Kosova Sot
Blero rikthen projektin “Mbylli sytë” (Foto)

Blero rikthen projektin “Mbylli sytë” (Foto)

Këngëtari Blero ditë më parë lansoj një baladë ritmike në bashkëpunim me këngëtaren Albulena Ukaj, vetëm pak ditë më pas ajo u hoq nga Youtube, transmeton gazeta Kosova Sot.

Arsyeja e heqjes së projektit nga Youtube u bë temë në mesin e fansave dhe mediave rozë. Blero kishte sqaruar që arsyeja ishte sugjerimet që kishte marrë nga fansat, të cilët nuk kishin qenë të kënaqur më përshtatjen e këngëtares Albulena Ukaj në këngë. Ashtu si e kishte premtuar Blero kënga do të rikthehet , por tani në verzionin solo. Në një foto të publikuar në Instagramin e tij, ai shihet në studio me ekipen e tij në përgatitje në këngës e cila do të lansohet nesër, ashtu si tregon këngëtari.

(Kosova Sot)

4 orë e 30 minuta më parë
21/09/18