Drejt e nga qielli - VIP - Kosova Sot
Drejt e nga qielli

Drejt e nga qielli

Angels Taylor Hill, Sara Sampaio e Martha Hunt plot stil te 'CFDA/Vogue Fashion Fund Awards'. Ato theksojnë trupat e tyre hyjnorë si pjesëtare të brendit "Victoria's Secret Angels". Dhe kështu, Taylor Hill, Sara Sampaio dhe Martha Hunt e kishin bërë përsëri derisa kishin theksuar figurat e tyre të hatashme trupore për "CFDA/Vogue Fashion Fund Awards", në ngjarjen e mbajtur në Nju- Jork. Taylor, 21 vjeçe, ishte elegante dhe e sofistikuar me fustanin e argjendtë, derisa mikja e saj Sara, 26 vjeçe, kishte shkëlqyer me fustanin pink dhe krejt në fund Martha, 28 vjeçe, pak i kishte lënë hapësirë imagjinatës e veshur me një fustan të shkurtë me ngjyrë të bardhë. Bukuroshet ishin në qendër të vëmendjes, derisa lëkura e tyre ishte po aq rrezatuese sa edhe çehrja e tyre.

Image result for Angels Taylor Hill, Sara Sampaio and  Martha Hunt at 'CFDA/Vogue Fashion Fund Awards'.Image result for Angels Taylor Hill, Sara Sampaio and  Martha Hunt at 'CFDA/Vogue Fashion Fund Awards'.Image result for Angels Taylor Hill, Sara Sampaio and  Martha Hunt at 'CFDA/Vogue Fashion Fund Awards'.

(Kosova Sot)

29 minuta më parë
16/10/18