Motrat Mustafa në Instagram? (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Motrat Mustafa nė Instagram? (FOTO)

Motrat Mustafa nė Instagram? (FOTO)

Motrat Mustafa, njihen për zërin e ëmbël dhe këngët e bukura që sjellin për publikun e gjërë, shkruan Gazeta "Kosova Sot Online",  karakteristikë e tyre është se pothuajse të gjitha merren me zhanrin e muzikës popullore, në përjashtim të Lules e cila këndon edhe muzikë argëtuese, e pikërisht kjo e fundit në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një foto me Sahiden,  motrën e saj, e cila pavarësisht viteve vazhdon të duket për mrekulli. Çfarë mendoni ju Sahidja apo Lulja, cila më e bukur?

 

(Kosova Sot)

 

♥️

A post shared by Lule Mustafa (@luleemustafa) on

1 orë e 59 minuta më parë
18/02/18