Tulipanja e zezë - VIP - Kosova Sot
Tulipanja e zezë

Tulipanja e zezë

Romee Strijd ishte melhem për sytë e thatë këtë të diel mbrëma derisa kishte theksuar  fort linjat e saj trupore, barkun e rrafshët, e veshur me një bluzë të shkurtë, transmeton gazeta Kosova Sot. Bukuroshja e brendit “Victoria's Secret Angel”, 22 vjeçe, thjesht u duk sensacionale duke shfaqur trupin eksplodues  në të zeza, me bluzën me dekolte të bujshme që ishte kombinuar më së miri me një palë xhinse të grisura me ngjyrë të zezë. Bukuroshja nga vendi i tulipanëve kishte theksuar linjat e gjata falë palltos së gjatë në mënyrë që të mbahej ngrohtë teksa po dilte nga klubi i natës. Modelja e të brendshmeve kishte mbathur një palë taka të zeza derisa flokun e kishte të valëzuar. Romee po rrezatonte me buzëqeshjen e saj dhe buzët pink derisa me vete kishte një çantë bardhezi.

Abs are fab: Victoria's Secret Angel Romee Strijd, 22, was a sight for sore eyes Saturday evening as she flashed her toned abs in a tiny crop top in Hollywood

(Kosova Sot)

16 orë e 24 minuta më parë
15/10/18