Ku shkon dritë e bën - VIP - Kosova Sot
Ku shkon dritë e bën

Ku shkon dritë e bën

Ajo është e famshme pasi rrezikon shumë me veshjet e saj, dhe kështu Rita Ora kishte rrezikuar edhe kësaj radhe derisa kishte treguar stilin unik, e veshur me një xhemper me ngjyrë të kaltër të errët të thurur. E veshur për netët e ftohta, ajo kishte shkëlqyer derisa ishte shfaqur për t’i ndezur dritat e Kërshëndellave në “Oxford Street”, transmeton gazeta Kosova Sot. Këngëtarja dhe aktorja 26 vjeçe u duk shumë e bukur në fustanin e gjatë me ngjyrë të kaltër me motive lulesh dhe kishte mbathur një palë këpucë me taka të larta. Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” flokun e kishte rregulluar në një bishtalec të shprishur dhe e kishte vendosur nga prapa.  Në rrugën e famshme u paraqit me “smokey eye” dhe buzëkuqin e kuq.

Winter ready: Rita Ora, 26, shunned her trademark glamorous look for a warm and cosy navy knitted jumper as she switched on this year's Christmas lights in Oxford Street on Tuesday

(Kosova Sot)

16 orë e 26 minuta më parë
19/10/18