Motrat Dreshaj çmendin amerikanët në NBA (Foto) - VIP - Kosova Sot
Motrat Dreshaj çmendin amerikanët në NBA (Foto)

Motrat Dreshaj çmendin amerikanët në NBA (Foto)

Fotomodelja dhë këngëtarja e njohur AFërdita Dreshaj dhe motra e saj Jehona mbrëmë kanë përcjellur një ndeshje basketbolli në ligën më të fortë të këtij sporti, NBA, në SHBA, transmeton Kosova Sot Online.

E motrat superseksi lanë “gjurmë” edhe atje me linjat e tyre trupore. Në një foto të postuar në Instagramin e Afërditës, motrat shihen të qeshura në fushën e basketbollit, ndërkohë që një person aty afër, me të drejtë shikon i mahnitur me bukurinë e vajzave.

 

sister life ❤️

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

(Kosova Sot)

11 orë e 10 minuta më parë
24/09/18