Turi 'ngel në klasë' Orindën, kjo këngë e saj është kot fare - VIP - Kosova Sot
Turi

Turi 'ngel në klasë' Orindën, kjo këngë e saj është kot fare

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet e showbiz-it shqiptar më të pëlqyer në vend. 

Të dy e nisën karrierën e tyre si këngëtare dhe muzika ishte si një trampolinë për të arritur suksesin që kanë sot.

I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasanim, Turi ka qenë shumë i sinqertë dhe ka folur troç ku ka treguar se ka këngë të Orindës të cilat ai nuk i pëlqen dhe këtë e thotë pa dorashka. 

Ai ka treguar se kënga “Oqean” është e preferuara e tij por gjithashtu ka thënë se një këngë e Orindës nuk i pëlqen fare, madje thotë se është kot fare. Shikoni videon më poshtë dhe mund të dëgjoni përgjigjen e Turit.

(Kosova Sot)

1 orë e 37 minuta më parë
16/10/18