Miriam Cani e fillon mëngjesin në mënyrën më të mirë(Foto) - VIP - Kosova Sot
Miriam Cani e fillon mëngjesin në mënyrën më të mirë(Foto)

Miriam Cani e fillon mëngjesin në mënyrën më të mirë(Foto)

Këngëtarja tani nuk është shumë aktive si më parë me projekte muzikore, transmeton Kosova Sot Online.

Miriam Canit dhe Alban Skënderajt i ka ndryshuar jeta me të madhe pas lindjes së vajzës së tyre. E si çdo mëngjes, Miriami e nis me bukuroshen e vogël. Ajo ka postuar një foto mjaft të bukur me të bijën, ku shihen bashkë duke shijuar peisazhin vjeshtor nga dritarja e dhomës.

 

Take a deep breath.. and start again! Mirmengjes ❤

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

(Kosva Sot)

14 orë e 32 minuta më parë
16/10/18