E shoqja feston ditëlindjen, surpriza e Lorik Canës është e mrekullueshme - VIP - Kosova Sot
E shoqja feston ditėlindjen, surpriza e Lorik Canės ėshtė e mrekullueshme

E shoqja feston ditėlindjen, surpriza e Lorik Canės ėshtė e mrekullueshme

Lorik Cana duket se është një partner shumë i përkushtuar dhe romantik i cili di si ta surprizoj bashkëshorten e tij.

Në ditëlindjen e saj të 30- të, ish-kapiteni i Kombëtares ndër të tjera ka menduar që t’i dhurojë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, gjest ky që tregon përkushtimin dhe dashurinë ndaj Monikës.

Cana dhe Monika janë bashkë prej shumë vitesh, e ndërsa tani janë edhe prindër të një djali të vogël.

 (Kosova Sot)

22 orë e 54 minuta më parë
24/02/18