Dhurata në Amerikë...(FOTO) - VIP - Kosova Sot
Dhurata në Amerikë...(FOTO)

Dhurata në Amerikë...(FOTO)

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora në profilin e saj në Instagram, ka postuar një foto në New York, shkruan Gazeta "Kosova Sot Online", se a ka shkuar për mbrëmjet muzikore që zakonisht këngëtaret i mbajnë gjatë festave të fundviti, apo dhe Dhurata si shumë kolege të saja, synon tregun e muzikës botërore, kjo mbetet të shihet në ditët në vijim...

 

 

(Kosova Sot)

19 orë e 32 minuta më parë
26/09/18