Kështu shiten stolitë! - VIP - Kosova Sot
Kështu shiten stolitë!

Kështu shiten stolitë!

Nëse ndokush iu pyet se cili është eksporti më i nxehtë i Australisë, atëherë hiç pa u hamendur thoni Shanina Shaik, transmeton gazeta Kosova Sot. Dhe, kjo bukuroshe tani është parë në disa foto, për ta promovuar koleksionin më të ri të stolive, të markës “Jacquie Aiche”. Modelja 26 vjeçe nuk ka menduar dy herë që të zhvishet lakuriq, duke mbuluar gjinjtë vetëm me duart e saj. Kjo bukuroshe e lindur në Melburn, qoftë e veshur, apo cipri cullak, gjithmonë është fotogjenike. Me këtë rast, ajo ishte përcaktuar për një grim të lehtë.

Adorned: Many images see Shanina stripped bare, using her jewel-adorned hands to cover her chest

(Kosova Sot) 

5 orë e 58 minuta më parë
16/10/18