Vajza e Eli Farës shtang fansat: Për të arritur atë që do duhet të jesh ku**ë - VIP - Kosova Sot
Vajza e Eli Farës shtang fansat: Për të arritur atë që do duhet të jesh ku**ë

Vajza e Eli Farës shtang fansat: Për të arritur atë që do duhet të jesh ku**ë

Është një ndër emrat që kohët e fundit është përfolur shumë në mediat rozë, e kjo për shkak të formave të saj fizike si dhe fotove provokuese që herë pas here poston në rrjetet sociale.

Kësaj here Marina Fara ka publikuar një foto të Madonna-s së bashku me një mbishkrim.

“Ndonjëherë duhet të jesh ku*vë për të arritur atë që do”, shkruhet në thënien që Marina e ka shpërndarë për të gjithë ndjekësit e saj.

Image

 (Kosova Sot)

1 orë e 21 minuta më parë
22/10/18