Blero i dashuruar (Foto) - VIP - Kosova Sot
Blero i dashuruar (Foto)

Blero i dashuruar (Foto)

Këngëtari mjaft i njohur Blero këto ditë ka qenë i angazhuar duke punuar për projektin e tij “Mbylli sytë” të cilin e solli në verzion tjetër vetëm pak pas lansimit të duetit me këngëtaren Albulena Ukaj. transmeton Kosova Sot Online.

Tërë kjo kishte ngjallur diskutime të shumta mes fansave të tij dhe larg prej “zhurmës” së krijuar ai duket se po e shijon jetën e tij private. Në instagramin e tij ka postuar një foto të të dashurës së tij, Afrona Dika, në të cilën bukuroshja shihet e qeshur duke mbajtur në dorë një gotë shampanjë. Dyshja po e shijojnë jetën e tyre në çift në maksimum.

 

❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

(Kosova Sot)

1 orë e 22 minuta më parë
22/10/18