Ndahen Tuna dhe Patrisi? (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ndahen Tuna dhe Patrisi? (FOTO)

Ndahen Tuna dhe Patrisi? (FOTO)

Thashethemet për në ndarje të mundshme të çiftit Tuna&Patris, i cili është bërë kryeartikull në mediat rozë, i jep përfundimisht kjo foto ku ata të dy shihen më të lumtur se kurrë bashkë me të birin Tianin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

(Kosova Sot)

 

 

Happiness ❤️❤️❤️

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

7 orë e 50 minuta më parë
21/10/18