Këngëtarja e njohur shqiptare lë gojëhapur: Për dashurinë e lë direkt karrierën! - VIP - Kosova Sot
Kėngėtarja e njohur shqiptare lė gojėhapur: Pėr dashurinė e lė direkt karrierėn!

Kėngėtarja e njohur shqiptare lė gojėhapur: Pėr dashurinė e lė direkt karrierėn!

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka deklaruar se pikërisht dashuria dhe një person që do e mbushte shpirtërisht do të ishin arsyeja e vetme që ajo mund edhe të hiqte dorë nga karriera muzikore.

“Jam shumë njeri i ndjeshëm. Shumë familjare, i dua shumë fëmijët. Ndoshta mund të lija dhe karrierën për një dashuri të madhe të vërtetë dhe për një familje shumë të madhe.”,- është shprehur këngëtarja në “Thumb”.

Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 6 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa