Fansat e quajnë vulgare, Klaudia Pepa dhe familja e saj “dhëmb për dhëmb” me komentuesit - VIP - Kosova Sot
Fansat e quajnë vulgare, Klaudia Pepa dhe familja e saj “dhëmb për dhëmb” me komentuesit

Fansat e quajnë vulgare, Klaudia Pepa dhe familja e saj “dhëmb për dhëmb” me komentuesit

Ka mjaftuar një foto topless e balerinës të talentuar, Klaudia Pepa që ajo dhe familjarët e saj të debatojnë me komentuesit në rrjetet sociale.

Klaudia dhe motra e saj Pamela, janë përpjekur të shpjegojnë se ajo foto është thjesht artistike dhe aspak vulgare, por ndjekësit e Klaudias mendojnë ndryshe:

Image
Image
Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

 

16 orë e 21 minuta më parë
25/09/18